Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
2018 12 18
Lietuvos futbolas

UAFF nariams - "Auri-Dohm" metodika

Utenos apskrities futbolo federacija pasirašė trejų metų bendradarbiavimo sutartį su vienu geriausiu futbolo specialistu Aurelijumi Skarbaliumi

Sutarta, kad visi UAFF nariai - futbolo klubai, sporto mokyklos - ugdantys vaikus, galės naudotis "Auri-Dohm" vaikų treniravimo metodika, o treneriai - dalyvauti mokymuose bei seminaruose. 

 

UAFF viceprezidentas Artūras Gimžauskas, džiaugdamasis susitarimu pabrėžė, kad šis žingsnis - labai svarbus siekiant užsibrėžtų tikslų. "Dėkoju Aurelijui už bendradarbiavimą ir džiaugiuosi, kad galėsime visos apskrities vaikų treneriams suteikti galimybę nemokamai naudotis pažangiu įrankiu, plėsti savo žinias bei tobulinti ugdymo procesą. Sistemingas darbas, aiškiai sudėlioti svarbiausi skirtingo amžiaus vaikų treniruočių akcentai padės ateityje išugdyti daugiau pajėgių žaidėjų."

 

Pastebėjęs, kad jau daug metų Lietuvoje verda diskusijos apie tai, kad šalyje sunkiai sekasi išugdyti pajėgių futbolininkų, galinčių konkuruoti su kitų šalių jaunais žaidėjais, A. Skarbalius pabrėžė pasigendantis kryptingo vaikų ir jaunimo ugdymo įstaigų darbo pagal pasirinktą programą. Specialistas prieš keletą metų pradėjo bendradarbiauti su futbolo akademija "Utenis", kur vaikai ugdomi pagal jo parengtą metodiką. 

 

"Utenoje judant į priekį ir matant gerus rezultatus, atsirado poreikis ir kitose futbolo organizacijose turėti jaunų futbolininkų ugdymo kelią, - sakė specialistas. - Kartu su didžiulę patirtį turinčiu, danu futbolo specialistu Carsten Dohm nutarėme sujungti jo metodiką su mano strategija ir šiandien turime įrankį futbolo organizacijoms, kuriuo naudodamosis jos gali kryptingai dirbti." 

 

Džiaugdamasis, kad vis daugiau organizacijų Lietuvoje supranta būtinybę dirbti pagal sistemingą futbolininkų ugdymo metodiką, A. Skarbalius pabrėžė, kad pagrindinis iššūkis Lietuvoje - metodikų taikymo priežiūra, nes aukšto lygio specialistų, galinčių ją atlikti, šalyje yra labai nedaug ir organizacijoms jų paslaugos yra per brangios. Kitoks UAFF atvejis, kurios konsultantu futbolo klausimais sutiko tapti pats A. Skarbalius. 

 

"Susitikinėsime su visomis UAFF organizacijomis porą kartų per metus, specialistai galės dalyvauti Carsten Dohm seminaruose, tokiu būdu bandysime padėti joms išeiti į teisingą kelią, įkvėpti, suteikti žinių, o kaip tai seksis - priklausys nuo pačių trenerių ir organizacijų vadovų žingeidumo, noro tobulėti ir sistemingai dirbti ugdant jaunuosius futbolininkus", - sakė A. Skarbalius.