Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
2019 02 17
Stadione

Į didžiąją aikštę tiesiai iš salės

FK „Utenis“ merginos LMFA futsal čempionate iškovojo penktąją vietą ir pagrino praėjusių metų savo rezultatą

FK „Utenis” merginų komanda pluša iš peties. 

 

Finaliniame Lietuvos moterų futsal čempionato etape kovodamos dėl 5-8 vietų, „Utenio“ merginos įveikė visas tris varžoves ir iškovojo 5-ąją vietą Lietuvoje!

 

 Lyginant su pernai metais, kylame vienu laipteliu aukštyn.

„Mūsų pagrindinis dėmesys skirtas didžiajam futbolui. Salės futbolo pirmenybes vertinome kaip vieną pasiruošimo etapų, kuriame akcentavome žaidimą mąstymo, sprendimų priėmimo ir atlikimo greitį mažuose plotuose, – sakė FK „Utenis“ merginų treneris Arūnas Rastenis. – Džiugina, kad pavyko įveikti arba rimtai kovoti su varžovėmis iš didžiojo futbolo A lygos, tai rodo, kad esame šalia stipriausių Lietuvos ekipų, vertinant tai, kad pajėgiausios Lietuvos komandos turi gerokai daugiau sužaistų rungtynių ir sezonų už savo nugarų, o mes žaidžiame tik antrą pilnavertį sezoną, esu tuo labai patenkintas“.

 

Vos tik baigė savo pasirodymą Lietuvos moterų futsal čempionate, uteniškės iškart iš Gargždų Policijos sporto salės išvyko į Taliną, kur pirmadienį ir antradienį jau lauke žais dvejas draugiškas rungtynes su Talino „Kalev“. Tai bus oficialus pasiruošimo Lietuvos moterų I lygos pirmenybėms (11v11) startas.

 

Būsimos varžovės Estijos Aukščiausioje lygoje pernai buvo 4-os, šių metų tikslas – tapti prizininkėmis. Pasiruošimo etape laukia ir daugiau tarptautinių draugiškų rungtynių su komandomis iš Latvijos ir Baltarusijos.
 

Finalinio Lietuvos salės futbolo čempionato etapo (dėl 5-8 vietų) rezultatai:

FK „Utenis“ – Gargždų „Banga“ 2:1 (įvarčiai: Deimantė ir Augustė)

FK „Utenis“ – Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ 3:1 (įvarčiai: 2 Adrija ir 1 Neda)

FK „Utenis” – FK „Jonava“ 3:2 (įvarčiai: Dija, Adrija ir Erika)

 

Apibendrindamas žiemos sezoną ir šios dienos batalijas treneris Arūnas sakė: „Merginos labai norėjo pakilti aukščiau nei pernai, o šiandien pabaigti sezoną pergalingai. Jos pasiekė savo tikslus sunkiu darbu ir begalinio optimizmo dėka. Didžiai didžiuojuose jomis!“

 

Dėkojame Plungės FK „Babrungas“ už pagalbą ieškant nakvynės pakeliui į Gargždus. Kadangi pirmosios rungtynės prasidėjo 10 val. ryte, nakvynė pakeliui padėjo tinkamai pasiruošti ir į jas atvykti pailsėjus.