Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
2019 05 19
Stadione

Rungtynėse - sveikinimai treneriui

Simboliška, kad didžiąją dalį gyvenimo futbolui pašventęs, FK „Utenyje“ žaidęs, o dabar klubo merginų komandas treniruojantis A. Rastenis savo šventę sutiko futbolo stadione
Gegužės 19 d. vykusiose Lietuvos moterų A lygos 7 turo rungtynėse FK „Utenis“ merginos savo stadione rungėsi su Gargždų „Bangos“ komanda. 
 
Neįprasto karščio išvargintos merginos aikštėje atidavė visas jėgas, tačiau varžovėms nusileido 0:4.
 
Vis tik rungtynėse sklido šventiška nuotaika – jos prasidėjo nuo sveikinimų 45-ąjį gimtadienį švenčiančiam FK „Utenis“ treneriui Arūnui Rasteniui. 
 
Simboliška, kad didžiąją dalį gyvenimo futbolui pašventęs, FK „Utenyje“ žaidęs, o dabar klubo merginų komandas treniruojantis A. Rastenis savo šventę sutiko futbolo stadione, apsuptas artimiausių žmonių.
 
Pirmieji jį pasveikino artimieji – tėvai ir broliai. Visi susirinkusieji į Utenos „Utenio“ stadioną buvo vaišinami „skruzdėlynu“, o treneris buvo pagerbtas bendrai sudainuota „Su gimimo diena“. Po A.Rastenį sveikino jo komandos merginos ir „Utenio“ moterys.
 
„Džiaugiuosi, kad buvo daug žiūrovų, tai rodo, kad žmonėms patinka, ką daro merginos. Jos atiduoda širdį aikštėje. Džiugu, kad žmonės jas myli ir palaiko, – po rungtynių sakė treneris A. Rastenis. – Manau, kad žaidimas buvo geresnis nei pirmose rungtynėse, o susirinkę žiūrovai – man buvo geriausia gimtadienio dovana. Gera buvo sulaukti sveikinimų,  ypatingai pradžiugino tai, kad šeima atvyko į stadioną, ačiū visiems! Gimtadienis buvo nuostabus, net nesijaučia, kad man jau 45-eri“.