Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
2020 03 01
Akademija

Svarbiausia – ugdyti asmenybes

Vasario 29 d. mažiausieji FA „Utenis“ auklėtiniai dalyvavo FK „Geležinis vilkas“ organizuotame futbolo turnyre. Po turnyro savo įspūdžiais pasidalino treneris Maris Grava.
Praūžė dar vienas vaikų turnyras. Jis niekuo neišskirtinis. Puiki organizacija, viskas laiku, įvarčiai, apdovanojimai ir kita. Ačiū Ernestui Malkevičiui.
 
Bet čia aš ne apie tai. Tikrai retai kyla kyla noras dalintis įspūdžiais kaip šį kartą, ir tai nieko bendro su mėnulio fazėms. O dabar apie viską iš eilės.
 
Vaikai tikrai žaidė puikiai, atliko daug veiksmų kurių mokėsi... Arba tiesiog kūrė... čia ir dabar.... Bet tai nebuvo svarbiausia tą dieną.

O svarbiausia buvo:
PAGARBA. Pagarbą kurią rodė vaikai sau, varžovams, tėvams, treneriams štai kas buvo iš tikro nuostabu. Kas kartą pargriovus varžovą kovoje, ar nukritus savam draugui jie sustodavo ir jam pagelbėdavo. Padėdavo atsikelti ir tęsti kovą net tada kai buvo puiki proga pelnyti įvartį. 

DRAUSMĖ. Vaikai atidžiai klausė ką sako treneris, gal kartais per sudėtingai jis kalba. Bet jie stengėsi įvykdyti tai ką jis sakė. Ir jiems PAVYKO! Pavyko būti drausmingiems ne tik aikštėje, veiklos sūkurį, bet ir už jos ribų. 

VALIA. Jiems tikrai nestinga valios. Mums „suaugusiems“ dažnai atrodo, kad jie dar maži, jiems reikia mūsų globos. Tačiau jie yra ASMENYBĖS kurios turi tiek valios, kad mums „dideliems“ reiktu iš jų pasimokyti. Jie pavargę, vos stovintys ant kojų veržiasi į aikštę. Jiems reikia to adrenalino per negaliu...

DRAUGIŠKUMAS. Nei karto vieni kitiems nepasakė priekaišto, o tik padrąsinimą. Nei vieno kivirčo už aikštės ribų... Tik juokas lydėjo mūsų vaikus visą dieną...

KOMANDIŠKUMAS. Jis labai panašus į prieš tai esamą vertybę. Aikštėje, kai vyko dvikovos, dažniausiai atsirasdavo draugas, kartais net du, kurie visa savo esybė norėjo padėti kovojančiam draugui dėl kamuolio...

KOKYBĖ. Kokia kokybė? Žaidimo? Žmogiškumo? Ar buvo šita vertybė iš viso tą dieną? Palieku spręsti Jums, kurie visą tai skaitys. 
P.S. Didelė padėka mamoms ir tėveliams, kurie nepabūgo siautėjant lietuviško gripo „bacilom“ ir visuotinėms panikoms vykti į varžybas. Ačiū vaikams už pamoką ir už tai, kad jie nugalėjo savo nerimus, baimes ir abejones. Manau jie suprato, jog GALI daug daugiau...

Pabaigai. Futbolininku tu gali ir nebūti, bet ŽMOGUMI tapti privalai.