Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
2020 04 01
Tarp varžybų

Lietuvos treneriams – dar vienas webinaras

Futbolo klubo „Utenos Utenis“ partneris „Stats4sport“ toliau stengiasi prasmingai išnaudoti karantino laikotarpį ir ketvirtadienį rengia dar vieną vaizdo seminarą.
Šįkart jo tema - „Kaip ugdyti komandinį ir individualų taktinį supratimą jaunimo ir suaugusių futbole?“.
 
Šis webinaras pakeis planuotą „Auri-Dohm“ programos seminarą. Pranešėjais bus Lietuvoje jau gerai žinomas Danijos futbolo specialistas, „Utenio“ techninis vadovas Carstenas Dohmas ir Danijos klubo „Koge“ pagrindinės vyrų komandos vyriausiasis treneris Aurelijus Skarbalius.
 
„Webinaro pagrindinė mintis - perteikti galimybę nuotoliniu būdu ugdyti vaikų, jaunimo ir suaugusių futbolininkų taktinį supratimą, priklausomai nuo amžiaus tarpsnio. Pirmoje dalyje C. Dohmas pateiks savo metodologiją ir filosofiją jaunųjų futbolininkų rengime. Bus apžvelgtas 7-17 metų futbolininkų taktinis individualus ir komandinis ruošimas“, - teigė „Stats4sport“ platformos bendrasavininkis ir „Utenos Utenio“ analitikas Marius Babravičius.
 
A. Skarbalius antroje dalyje pakalbės apie tai, kaip vyksta individualus ir komandinis taktinis pasiruošimas suaugusių komandose.
 
„Visas webinaro principas yra parodyti, kaip galima nuotoliniu būdu dirbti ir ugdyti taktinį supratimą nebūtinai būnant aikštėje. Tam tinka ir teoriniai dalykai“, - pridūrė M. Babravičius.
 
Balandžio 2 d. 11 val. startuosiantis webinaras skirtas „Auro-Dohm“ metodikos naudotojams. Visi kiti stebėti webinarą gali įsigiję licenciją. Šiuo metu „Auri-Dohm“ programoje yra daugiau nei 100 trenerių, kurie gali jungtis prie šio webinaro nemokamai.
 
Kovo 21 dieną „Stats4sport“ kartu su futbolo klubu „Utenos Utenis“ surengė atvirą webinarą apie nuotolinių treniruočių organizavimo ypatybes. Jis sulaukė didžiulio susidomėjimo, todėl, tęsiantis karantino laikotarpiui, planuojama ir daugiau panašių veiklų.
 
„Po pirmo webinaro turėjome labai daug padėkų ir prašymų padėti išspręsti technines ir kitas problemas. Daug organizacijų pasekė mūsų pavyzdžiu ir pasirinko įrankius, kuriuos mes naudojame bei dabar tęsia darbą nuotoliniu būdu. Pirma patirtis yra labai gera, - pabrėžė M. Babravičius. - Dabar planuojame ir mitybos, psichologijos webinarus. Norime išnaudoti šį laiką ir suteikti galimybę treneriams įgyti kvalifikaciją, gauti pažymėjimus ir neleisti laiko veltui“.
 
Registraciją į webinarą rasite čia