Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
2020 05 10
Tarp varžybų

Pirma treniruotė – bagių trasoje

„Utenos Utenio“ merginų ir vaikinų komandos, besiruošiančios birželį startuosiančioms suaugusiųjų pirmenybėms, nuo gegužės 11 dienos grįžta į bendras treniruotes.
Akademijos komandos, atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimus, dar treniruosis nuotolinėse tiesioginėse treniruotėse. 
 
Antram moterų A lygos sezonui besiruošianti merginų komanda prieš grįžimą į aikštę, savaitgalį surengė neformalų susitikimą bagių trasoje „Moto Roki“, Uljanavoje, Rokiškio rajone. Taip pat buvo varžomasi ir papildomose pramogose – smiginio ir šaudymo rungtyse. Žinoma, kaip be apdovanojimų ir pikniko.
 
Du mėnesius tik nuotolinėse treniruotėse susitikdavusios žaidėjos ne tik treniravosi, bet ir varžėsi „Karantino daugiakovės“ iššūkio konkurse, kuriame dalyvavo atsispaudimų, pritūpimų, futbolo viktorinos rungtyse, o viską vainikavo lenktynės bagių trasoje.
 
„Buvo super! Vien jau visų susitikimas gyvai daug reiškia. Visai kitos emocijos! O bagių trasoje ne viena įveikė savo baimes. Merginos išsiilgusios kovos ir pilnos azarto. Puikiai praleidome pusdienį ir labai džiaugiamės grįžusios!” – apie pirmą „gyvą“ bendrą susitikimą kalbėjo komandos treneris Arūnas Rastenis.
 
Trasoje greičiausia buvo Dija Laniauskaitė, nors ir truputį dvejojusi dėl šio pramogos, ji įveikė ne tik save, bet ir visus buvusius trasoje, įskaitant ir trenerį. 
 
„Po finišo buvau gana nustebusi, nes prieš važiavimą apskritai nenorėjau to daryti, – sakė komandos saugė Dija, – o geras laikas ir geros emocijos pavyko, turbūt gero porininko – trenerio – dėka“.
 
„Karantino daugiakovės“ atsispaudimų rungtį, atlikti kuo daugiau taisyklingų atsispaudimų per 20 sekundžių, laimėjo viena iš komandos kapitonių – Augustė Andrijevskytė. Ji drauge su Futbolo viktorinos nugalėtoja Deimante Bikute absoliučioje įskaitoje pasidalino trečią vietą. 
 
Visose rungtyse gerai pasirodžiusi, o pritūpimų rungtyje nepralenkiama buvusi komandos vartininkė Aušrinė Bikutė tapo absoliučia „Karantino iššūkio“ nugalėtoja.
 
„Visada smagu laimėti. Ir džiaugiuosi, kad šiuo laikotarpiu turėjome progą bent jau taip pasivaržyti, – po apdovanojimų kalbėjo viena iš komandos kapitonių Aušrinė. – „Visą diena netrūko teigiamų emocijų, buvo labai smagu po 2 mėnesių vėl pamatyti visas gyvai, o ne per kompiuterio ekraną“.
 
Labiausiai patyrusi komandos žaidėja, bet „Utenio“ naujokė Greta Guižauskaitė visose rungtyse buvusi tarp prizininkių pasipuošė daugiakovės sidabro medaliu. Ji drauge su Deimante nugalėjo ir „neįskaitinėje“ smiginio rungtyje. Taikliausia tiriniu šautuvu šaudė Kamilė Meidutė.
 
Merginų komanda nuo gegužės 11 dienos 4 kartus treniruosis įprastose treniruotėse, laikantis visų reikalaujamų saugumo ir higienos reikalavimų, tačiau vieną kartą per savaitę dar susitiks ir nuotoliniuose tiesioginiuose užsiėmimuose.