Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 FK Šilas 24 19 1 4 92 26 66 58
2 Kauno Žalgiris B 23 17 3 3 84 31 53 54
3 Aukštaitija 24 15 5 4 97 37 60 50
4 Panevėžys B 23 14 4 5 84 30 54 46
5 Marijampolės City 24 12 7 5 52 32 20 43
6 Viltis 24 12 4 8 60 53 7 40
7 Ateitis 24 11 3 10 70 59 11 36
8 Sveikata 24 9 3 12 45 44 1 30
9 Vidzgiris 24 7 1 16 46 81 -35 22
10 FK Tera 24 6 2 16 45 78 -33 20
11 Utenis 24 5 4 15 27 71 -44 19
12 Nevėžis B 24 4 2 18 45 117 -72 14
13 Sūduva B 24 4 1 19 30 118 -88 13
2016 09 30
Utenis B

Svarbios rungtynės Vilniuje

Jaunieji uteniškiai penktadienį Vilniuje sieks įveikti „Rotalio“ ekipą ir pratęsti kovą dėl aukso medalių
II lygos Rytų zonos pirmenybėse iki pabaigos liko dar bent keturi turai, bet kovą tęsia jau tik šeši klubai. O gal ir dar mažiau. 17 ture į Uteną neišvykę Fakyrai-MRU paskelbė, kad traukiasi iš čempionato. Be kovos pergalę Gariūnams atidavusi Visagino futbolo komanda taip pat pranešė apie sezono pabaigą. Tad praėjusią savaitę realiai įvyko tik vienas mačas, po kurio Viltis jau gali prisimatuoti bronzos medalius.

REZULTATAI

17 turas

Rugsėjo 20 d.

Rotalis – FM Ateitis 3:0 (techninė pergalė)

Rugsėjo 22 d.

Gariūnai – Visaginas 3:0 (techninė pergalė)

Rugsėjo 23 d. Senvagės stadionas

FK Viltis – FK Tera-SŽK 4:0 (1:0). Įvarčiai: 30 min. Tomas Chomičius, 50 min. Marius Aukštolis, 68 ir 75 min. Estanislao Jameson Moles. Pašalintas: 57 min. Gintas Ignatavičius (Tera-SŽK).

https://www.youtube.com/watch?v=C_DpxkEE3dg

Rugsėjo 24 d.

Utenis-2 – Fakyrai-MRU 3:0 (techninė pergalė)


PAREIŠKIMAS. Fakyrai-MRU apie galimą pasitraukimą prakalbo rugsėjo pradžioje, kai komanda nesugebėjo susirinkti į Visaginą ir priėmė antrą techninį pralaimėjimą. Tada ekipos kapitonas Gediminas Paberžis sakė, kad jei nesusirinks ir į artimiausią mačą su Rotaliu, sezonas bus baigtas. Bet ėmė ir susirinko. O susirinkę – net ir laimėjo 2:1. Labai gali būti, kad jau paskutinį kartą šį sezoną.

17 turas šeštadienį Fakyrus-MRU turėjo sugrąžinti į Uteną, kur jie pirmame rate iškovojo bene gražiausią sezono pergalę. Bet antrą kartą į tą pačią upę įbristi nesigavo. Į Uteną Fakyrai-MRU neišvyko. Jiems buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:3, o netrukus klubo paskyroje Facebook erdvėje pasirodė atitinkamas informacinis pranešimas. „Informuojame, jog dėl žanro krizės, miglotos padėties ir ateities nebuvimo, galimybės išlaikyti žaidėjų ir trenerių motyvacijos neliko. Klubo vadovai priėmė sprendimą sustabdyti komandos dalyvavimą II lygos Rytų zonos čempionate.
Klubo vardu atsiprašome varžybų organizatorių ir varžovų“.

MĮSLĖ. Nors Fakyrų-MRU pareiškimas labai netgi iškalbingas, bet sumaišties elementas vis tiek išliko. Dar antradienį nei Vilniaus regiono futbolo sąjungos direktorius Paulius Malžinskas, nei Fakyrai-MRU prezidentas Kastytis Valantinas negalėjo patvirtinti ar tai jau viskas. P.Malžinsko teigimu, oficialaus rašto iš klubo varžybų organizatoriai dar nesulaukė. K.Valantino teigimu, jei pačioje Fakyrai-MRU komandoje atsirastų žmonių norinčių imtis iniciatyvos ir užbaigti sezoną, jis permąstytų sprendimą dėl pasitraukimo. „Tiesą sakant, aš jau pavargau kovoti su tomis pačiomis bėdomis. Penktadienį mes su III lygoje žaidžiančia Fakyrų komanda Ukmergėje rungtyniavome su Spartaku, o šeštadienį buvo suplanuota išvyka į Uteną. Tačiau prieš ją pasipylė žinutės iš MRU žaidėjų, kad jie negali, nenori ir nebus rungtynėse. Ir tai jau ne pirmas toks kartas. Žmonėms trūksta elemtariausios atsakomybės jausmo, supratimo, kad jei tu įsipareigojai žaisti, tai negali taip paprastai numoti ranka. Kadangi matau, jog tas požiūris vis smarkiau įsigali, galiausiai nusprendžiau sustabdyti komandos dalyvavimą II lygos varžybose“, - paaiškino K.Valantinas.

RUDUO. Analogišką sprendimą, tik tyliau ir ramiau priėmė ir Visagino futbolo komandos treneris Kirilas Mamontovas. Rugsėjo 16 d. visaginiečiai savo aikštėje 1:3 nusileido Tera-SŽK komandai ir antrame rate patyrė penktą nesėkmę iš eilės. O šeštą kartą pralaimėjo techniniu būdu, be kovos. „Trečią sezoną iš eilės susiduriu su ta pačia problema. Mes normaliai pradedame sezoną, jo viduryje demonstruojame neblogą sportinę formą, bet pabaigoje prasideda problemos. Rugsėjo pabaiga ir spalis mums būna patys sunkiausi mėnesiai – žaidėjai nesirenka nei treniruotes, nei į rungtynes, mes patiriame vieną nesėkmę po kitos ir galiausiai išsisikirstome taip iki gali ir neužbaigę sezono, - samprotavo K.Mamontovas. - Šiais metais mėginau kažką keisti, norėjau, kad kuo daugiau rungtynių sužaistume per rugsėjį, bet vis tiek pasikartojo ta pati istorija. Yra keli jauni futbolininkai, kurie nuolat dalyvauja visose rungtynėse ir treniruotėse, bet vyresniems rudenį atsiranda svarbesnių dalykų.“

Šeštą vietą pirmenybėse užimančiai Visagino ekipai iki sezono galo formaliai liko dvi rungtynės. Bet tik formaliai, nes 18 ture turėjęs įvykti susitikimas su Ateitimi neįvyks, mat Ateitis dar prieš mėnesį pasitraukė iš čempionato. Panašu, kad neįvyks ir spalio pabaigoje suplanuotos 21 turo rungtynės su Rotaliu. „Mes savo pasirodymą šiais metais jau tikrai baigėme. Ir padarėme tai dar prieš rungtynes su Gariūnais“, - konstatavo K.Mamontovas.

NUSIVYLIMAS. Tokia įvykių eiga nuvylė ir pirmenybes organizuojančios VRFS direktorių P.Malžinską. „Apmaudu, bet II lygos pirmenybės šiemet iš esmės subyrėjo, - pripažino P.Malžinskas. - Analizuoji ir bandai ieškoti priežasčių, bet aiškaus atsakymo kodėl, taip ir nėra. Vienas dalykas yra akivaizdus, kad nemaža problema yra ta, kad jauni žaidėjai dėl taikomų nuostatų ir Comet sistemos negali žaisti už kitas vyrų komandas ir tuo pačiu dalyvauti Elitinėje jaunių lygoje (jei klubas neturi visos piramidės). Kitas dalykas, kad mano nuomone, yra per didelis I lygos komandų skaičius ir paskutinis dalykas kad manau LFF turi skirti didesnį dėmesį II lygos pirmenybėms.“

P.Malžinsko teigimu, belieka pasidžiaugti, kad pirmenybėse liko bent jau auksinė intriga. Po 17 rungtynių sužaidę Gariūnai ir Utenio dubleriai iš varžybų trauktis neketina. Ir iki paskutinio turo tęs kovą dėl pirmos vietos. Šiuo metu pirmauja 43 taškus surinkę Gariūnai. Utenos komandos sąskaitoje yra 41 taškas.

Trečią vietą formaliai vis dar užima Fakyrai-MRU (29 taškai), bet realiai bronzos medalius jau gali matuotis Vilties futbolininkai. Jie nuo fakyrų atsilieka 2 taškais, bet turi rungtynes rezerve. O jei Fakyrai-MRU rimtai pasitrauks iš varžybų, nebeliks net ir menkiausių abejonių.

KETURSMŪGIS. Nors panašu, kad Viltis medalius imtų bet kokiomis sąlygomis – tiek su Fakyrais-MRU, tiek ir be jų. Antroje sezono dalyje Viltis patyrė tik vieną nesėkmę (be, prieš fakyrus), o per paskutines 5 rungtynes iškovojo tris pergales ir du kartus sužaidė taikiai (su lyderiai – Gariūnais ir Utenio dubleriais). Įvarčių skonį pajuto Tomas Chomičius, puikiai į komandą įsiliejo Albertas Voskunovič, patikimai žaidžia Vaidotas Pajarskas. Visa tai matėme ir rungtynėse su Tera-SŽK. Gražiausius, vilniausfutbolas.lt komandos nufilmuotus epizodus galite pamatyti ir jūs (https://www.youtube.com/watch?v=C_DpxkEE3dg).

Aišku, galima sakyti, kad Tera žaidė be dviejų svarbių futbolininkų – Vytauto ir Liudviko Veličkų. Be to, nuo 57 min. terininkai rungtyniavo mažumoje. Tačiau net ir pajėgiausios sudėties Tera tą vakarą nebūtų turėjusi rimtesnių argumentų. „Šį kartą tikrai neturėjome problemų. Laikėms rungtynių plano, išnaudojome progas, vertėme varžovų klaidas įvarčiais. Tai ir lėmė mūsų pergalę. Apskritai, paskutiniu metu tikrai pasiekėme gerą sportinę formą, žaidžiame taip kaip mokame ir galime. Todėl šiek tiek apmaudu, kad pasigirdo kalbos apie Fakyrų-MRU pasitraukimą iš varžybų. Tikrai norėtume medalius iškovoti aikštėje, o ne techninėmis pergalėmis. Juo labiau, kad šiuo metu mes tikrai galime laimėti prieš bet ką“, - patikino Vilties vadovas ir treneris Mindaugas Bielinskas.

O dar įdomiau, kad būtent 18 ture ir turėjo (o gal vis dar turi?) įvykti Vilties ir Fakyrai-MRU komandų mačas. „Kol kas mūsų niekas apie tų rungtynių atšaukimą neinformavo, jokios oficialios informacijos, patvirtinimo, kad Fakyrai-MRU tikrai pasitraukė neturime. Tai šiek tiek erzina, nes nežinome ar bus rungtynės, ar ne, mat jų šeimininkai yra Fakyrai ir jie turi paskirti laiką bei vietą“, - teigė M.Bielinskas.

ANONSAS. Turiu pripažinti, kad rašydamas šį anonsą nežinau ir aš, įvyks Fakyrų-MRU mūšis su Viltimi, ar ne. Jei visgi neįvyks, tada 18 ture turėsime tik dvi rungtynes.

18 turas

Rugsėjo 29 d., 20 val. Fabijoniškių VFM

Gariūnai (1 vieta, 43 taškai) – Tera-SŽK (5 vt., 23 tšk.) 2:6.

Rugsėjo 30 d., 17 val. Panerio stadionas   

Rotalis (7 vt., 16 tšk.) – Utenis-2 (2 vt., 41 tšk.)


?????????????????

Fakyrai-MRU (3 vt., 29 tšk.) – Viltis (4 vt., 27 tšk.)

--------------------------------------------------------------------------

FM Ateitis (8 vt., 3 tšk.) – Visaginas (6 vt., 22 tšk.) 0:3