Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
2017 03 02
Tarp varžybų

Molėtuose sparnus kelia futbolas

Vasario 28 d. Molėtų rajono savivaldybėje vyko pasitarimas, kuriame dalyvavo ir "Utenio" direktorius Artūras Gimžauskas
taip pat Molėtų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Kildišius, Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Jauneika, LFF generalinis direktorius Nerijus Dunauskas, Futbolo klubo ir UAFA prezidentas Dainius Širvys.


Pasitarimo metu sutarta dėl profesionalios metodinės pagalbos ir priežiūros Molėtuose jau dirbančioms futbolo grupėms, kurias treniruoja mokytojas Ramūnas Knezys.

Kalbėta apie galimybes futbolo aikšteles įrengti Molėtų vaikų darželių teritorijose (meilė sportui ir fizinės veiklos įpročiai susiformuoja vaikystėje, todėl svarbu, jog vaikai žaistų futbolą nuo mažens), o prie Molėtų progimnazijos įrengti standartinių matmenų dirbtinės dangos aikštę.

Pagal specialų UEFA projektą LFF aikštę dovanoja su sąlyga, jog bus įrengta aikštė ir tuo pačiu atitinkama infrastruktūra, kuri būtų tinkama treniruotėms ir žemesniųjų lygų futbolo varžyboms.

Pasitarime taip pat aptartos Molėtų miesto stadiono atidarymo šventės detalės, tikintis, kad LFF ir UAFA padedant pavyks į stadiono atidarymą pakviesti ne vieną žinomą futbolininką, išvysti parodomąjį futbolo profesionalų žaidimą.